Workshop Medzi pohybom a slovom 1-2 dec 2016 Stanica Žilina-Záriečie (SVK)

Teším sa z tejto blížiacej sa spolupráce so Stanicou Žilina-Záriečie! Po prvýkrát povediem jeden z mojich workshopov v Žiline, už 1. a 2. 12. 2016.

Workshop ´Medzi pohybom a slovom´ je intenzívnou osobnostnou prácou nasledujúc vlastný Pohyb a Slovo, ktoré vznikajú v každej chvíli. Pohybom a Slovom sa vyjadrujeme neustále, v každodennosti života i v tvorivej práci. Workshop účastníkovi ponúkne možnosť sústrediť sa na preskúmanie individuálnych spôsobov tvorenia Pohybu a Slova zvonka – prostredníctvom všímania si a pozorovania seba, a zvnútra – prenikajúc do zážitku z Pohybu a Slova. Cieľom je podporiť účastníka v zvedomovaní telesného prežívania, jeho vzťahu s verbálnym vyjadrením sa a toho, ako a o čom nás telo v pohybe informuje. Rovnako bude vytvorený priestor pre uvoľnenie tela, čím podporíme spontánnu predstavivosť, ktorá mu je vlastná.

Dôraz je počas práce kladený prevažne na individuálny zážitok, dávajúc priestor pre zdieľanie, reflexiu v skupine.

Workshop nevyžaduje predchádzajúcu skúsenosť s tancom. Práca si vyžaduje intenzívnu koncentráciu. Workshop je otvorený pre ženy a mužov, rôznych vekov a profesijných zameraní (prácujúci s ľuďmi, architekti, umelci, jazykovedci, študenti, …).

Workshop sa bude konať 1. a 2. 12. 2016, oba dni od 17:00 – 20:00 (3hod. s prestávkou). Tento čas sme vybrali, aby i pracujúci mali možnosť zúčastniť sa.

Medzi Pohybom A Slovom STANICA Zilina Dec 2016-page-001

V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte na uvedenom maile.

Tešíme sa na Vašu účasť!